Radisson Blu Hotel, Neubrandenburg
Treptower Strasse 1
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Radisson Blu Hotel, Neubrandenburg is a luxurious 4-star property set in a prime location in the centre of Neubrandenburg.

Hotel Amenities
Food options at Radisson Blu Hotel, Neubrandenburg include a restaurant. Room service is also available. Our hotel provides a 24-hour front desk service. ATM/banking and currency exchange facilities are also offered. In addition there is hair salon and gift shop/newsstand at the hotel. Other available services: tours/ticket assistance, on-site car rental, laundry facilities, express check-in/checkout, elevator/lift, dry cleaning/laundry service, concierge desk and babysitting or child care. Business & Internet: Guests at Radisson Blu Hotel, Neubrandenburg can use a well-equipped business centre. Radisson Blu Hotel, Neubrandenburg Internet options: high-speed wired access is available free of charge.

Shuttle/Parking services
The hotel offers transportation to/from the airport. Hotel guest parking can be used for a surcharge.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Radisson Blu Hotel, Neubrandenburg je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Heringsdorf, Germany (HDF) - 42.25 mi
  • Rostock, Germany (RLG-Laage) - 46.58 mi
  • Rugen, Germany (GTI-Rugen Regional) - 57.24 mi
  • Barth, Germany (BBH) - 58.18 mi
  Muzea
  • Steintor Museum - 27.16 mi
  • Otto Lilienthal Museum - 27.43 mi